Česká verze Deutsch Fassung English version
 
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Hledáte ubytování v Pardubicích? Zvolte Pension Austria

Chcete se ubytovat v Pardubicích? Pojedete do Pardubic na služební cestu nebo se chystáte s přáteli vydat po pardubických památkách? Máte rádi kvalitní ubytování? Zvolte pension Austria.

Pension Austria se nachází v samém centru města Pardubic. Výhodnou polohou umožňuje Pension Austria dosáhnout pěšky nejen historického středu Pardubic, pardubického zámku, divadla, pošty, bank a mnoha kaváren i vináren či klubů. V blízkosti Pensionu Austria jsou i místa pro sportování (bruslení, plavání s welness či jízda na kole po místních cyklostezkách, kterých je v Pardubicích mnoho kilometrů.)

Pension Austria nabízí:

  • Kvalitní a moderní ubytování
  • Příznivé ceny za ubytování
  • Stravování v restauraci, která je součástí pensionu
  • Bezplatné parkování
  • Ochotný a milý personál pensionu

Kvalitní a moderní ubytování

Pension Austria v Pardubicích nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a 4 nadstandardních apartmánech. Nabízené pokoje i apartmány jsou moderně zařízené včetně televize se satelitním příjmem a bezplatným internetovým připojením. Pokoje i apartmány mají vlastní koupelny s vanou nebo sprchovým koutem, dle přání hosta. Výhodou ubytování v Pensionu Austria je výběr ubytování buď se snídaní ve stylové jídelně, nebo bez snídaně.

Příznivé ceny za ubytování

Ceny za ubytování v Pensionu Austria v Pardubicích jsou příznivé. Cena za jednu noc na osobu se pohybuje již od 1000 korun a přistýlku můžete požadovat za pouhých 300 korun. V případě, že potřebujete ubytovat i svého psího kamaráda, je to možné za příplatek 200 korun za noc. Jako bonus má Pension Austria pro své hosty zlevněné víkendové pobyty.

Stravování v restauraci

Stravování v pensionu je zajištěno ve stylové mexické restauraci La Cabaňa. Nemusíte na oběd a večeři chodit nikam jinam. Na místních specialitách, ale i na klasické kuchyni si jistě vždy pochutnáte. Na přání Vám restaurace v pensionu připraví i speciality pro vegetariány nebo dietáře.

Bezplatné parkování

Parkování Vašeho auta na bezplatném parkovišti v rámci ubytování v Pardubicích Vám nabídne pension Austria zcela zdarma. Zajisté parkování oceníte, jelikož parkovací místa v centru města jsou obtížně k sehnání.

Hledáte­li ubytování v Pardubicích, tak ubytování v Pensionu Austria splní jistě všechna Vaše přání a požadavky na kvalitní a příjemné ubytování.

Partneři | Články |

Copyright © 2008 - 2019 STÁJ NEWPORT | Created by Webové studio Xlibris.cz | Valid XHTML 1.0! .